Rahatsız oldular! Kassam’ın bıraktığı esirlere İsrail’den tehdit!

Kassam Tugayları’nın bıraktığı İsrailli esirlerin, Filistinli direnişçilerin kendilerine iyi davrandığını açıklaması Siyonistleri rahatsız etti.

“ÇENENİZİ KAPATIN” BASKISI

Casusluk nedeniyle ABD’de devlet sırlarını sattığı gerekçesiyle 30 yıl hapis yatan ve 2015 yılında şartlı tahliye olan, 2020 yılında gittiği Tel Aviv’de İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu tarafından karşılanan İsrailli casus Jonathan Pollard, Kassam Tugayları tarafından tutuklanan İsraillilerin konuşmasının hükümeti uluslararası arenada zor durumda bıraktığını söyledi.

Tutuklular ve ailelerini tehdit eden Pollard, “İsrail savaş ilan ettiğinde hükümetin yapması gereken ilk şey, OHAL ilan etmek ve tüm ailelere şunu söylemekti: ‘Çenenizi kapalı tutacaksınız, yoksa biz sizin yerinize kapatırız.” dedi.

“GEREKİYORSA HAPSE ATIN”

Tutukluların ailelerinin uluslararası toplum ve İsrail solcuları tarafından hükümete karşı bir silah olarak kullanıldığını ima eden eski İsrail ajanı, “Eğer rehine ailelerini susturmak için hapse atmak gerekiyorsa öyle olsun. Bir savaş durumundayız.” ifadelerini kullandı.

“HEPSİ ZEHİRLİ BİRER OK”

İsrailli rehinlerin posterlerinin asla asılmaması gerektiğini öne süren Pollard “Onların hepsi zehirli birer ok” dedi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx