AKP Belediye Başkan Adayları Ne Zaman Açıklanacak? Yerel Seçime Katılacak Adaylar Belli Oldu Mu?

Erdoğan, “Sürpriz bir isim mi olacak yoksa kendisini tanıyor muyuz?” sorusuna ise “Çok ayıp. Bizim yapacağımız açıklamalarda A’dan Z’ye hepsi hem sürprizdir hem de inşallah partimizin yerel yönetim seçimlerindeki kazanma azminin ifadesi olacak, hepsi” diyerek cevap verdi.

AKP Belediye Başkan Adayları Ne Zaman Belli Olacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 Ocak Pazar günü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı dahil çok sayıda adayı açıklayacaklarını söyledi.

AKP İstanbul Belediye Başkan Adayı Belli Oldu Mu?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayının 7 Ocak Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’ndeki toplantıda açıklanacağını söyleyen Erdoğan, “İBB adayını pazar günü duyacaksınız. Bizim yapacağımız açıklamalarda A’dan Z’ye hepsi sürprizdir ve yerel yönetim seçimlerindeki partimizin kazanma azminin simgesi olacak” dedi.

Ankara Belediye Başkan Adayı Belli Oldu Mu?

Erdoğan, “Ankara, adayını Ankara’ya mı bırakırsınız?” sorusu üzerine de “Onu da Ankara’ya bırakıyoruz. Onu da Ankara’da açıklayacağız” dedi. Erdoğan, seçim beyannamesini de Ankara’da yeni yapılan konferans salonunda 15 Ocak’ta açıklayacaklarını belirterek, “Bu güzel salonumuzu göreceksiniz. Güzel salonumuzda sizlere bu strateji belgemizi açıklayacağız” diye konuştu.

Erdoğan, “Pazar günü kaç il adayı açıklanır?” sorusuna, “Hemen hemen yarıya yakınını açıklarız”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx