Beşiktaş’a çifte sakatlık şoku! Aboubakar ve Cenk Tosun’dan kötü haber

Alınan kötü sonuçların ardından Burak Yılmaz’la yollarını ayıran Beşiktaş, yıldız futbolcularından gelen sakatlık haberiyle sarsıldı. Siyah-beyazlı ekip Cenk Tosun ve Aboubakar’ın sakatlığını duyurdu. 

ÇİFTE SAKATLIK

Beşiktaş’tan yapılan açıklamaya göre  Bodo/Glimt ile oynadığı müsabakanın öncesinde yapılan ısınma sırasında sağ uyluk arkasında ağrı hisseden Vincent Aboubakar’ın yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edildiği belirtildi.

Ayrıca sağ uyluk arka kısmında ağrı hisseden Cenk Tosun’un MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve ödem tespit edildiği duyuruldu. 

 

Beşiktaş’tan yapılan açıklama şu şekilde: 

Futbol A Takımımızın UEFA Konferans Ligi’nde Bodo/Glimt ile oynadığı müsabakanın öncesinde yapılan ısınma sırasında sağ uyluk arkasında ağrı hisseden Vincent Aboubakar’ın yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama tespit edilmiştir.

Futbol A Takımımızın UEFA Konferans Ligi’nde Bodo/Glimt ile oynadığı müsabakanın ardından sağ uyluk arka kısmında ağrı hisseden futbolcumuz Cenk Tosun’un yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Vincent Aboubakar ile Cenk Tosun’un tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx