Gecenin polemiği: Ne biliyorsa açıklasın

T24 yazarı Asena Özkan Artı 1 Tv’nin sahibi Altan Ertürk’ün ağzından yaptığı paylaşım ile geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Gazetesi ile ilişkisi kesilen Tuncay Mollaveisoğlu’la ilgili bir takım iddiaları gündeme getirdi.

Özkan, Altan Ertürk tarafından 6 Temmuz 2021’de dile getirildiğini belirttiği “3-4 ay içinde birtakım suistimalleri yakaladığımda Tuncay Mollaveisoğlu ile yollarımı ayırdım. Tuncay’ı gönderme sebebim suistimaldir. Maddi bir suistimalden bahsediyoruz. Yeri geldiğinde hepsini açıklayacağım” ifadelerini kullanarak, “Yeri geldi sanırım!” dedi.

Özkan’ın Twitter hesabından yaptığı bu paylaşıma Mollaveisoğlu ise Uğur Dündar, Mustafa Hoş ve Ece Temelkuran’ın da isimlerini vererek yanı verdi.

Mollaveisoğlu paylaşımında “Altan Ertürk benimle birlikte tüm ekibi dolandırdı. Mustafa Hoş kitabında detayları ile yazdı..uğur dündar’dan ece temelkurana tüm ekip istifa etti.. iftira atarak üste çıkmak istemiş. Ne biliyorsa açıklasın onuru var ise. gezi olaylarına sansür uyguladığı için onunla ters düştük.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx