Roborock A20 serisi vakum temizleyiciler, FlatReach teknolojisiyle satışta

Roborock’un yeni FlatReach teknolojisine sahip A20 serisi ıslak ve kuru vakum temizleyicileri, Çin’de satışa sunuldu. Bu yıl Temmuz ayında piyasaya çıkan A10’un yerini alan A20 serisi, zor ve ulaşılamaz alanların temizliğini kolaylaştırmak için tasarlandı. A20 serisindeki Roborock vakum temizleyicileri, A20 ve A20 Pro modellerinden oluşuyor. Her iki model de 17kPa’ya kadar emiş gücü ve kendini temizleyebilen bir şarj istasyonu sunuyor. Yenilikçi A20 serisi, Roborock’un CES 2024’teki ürün yelpazesinin bir parçası olabilir.

Roborock A20 serisindeki önemli bir yenilik, FlatReach teknolojisi. Bu özellik, vakum temizleyicinin gövdesinin zemine paralel olmasını sağlayarak, mobilya veya kanepe altlarını taşımadan temizlemeyi kolaylaştırıyor. Her iki modelde de sürekli basınçlı fırça ve saç parçacıklarını toplamaya yardımcı olan bir tarak bulunuyor. Şarj istasyonu, 60ºC yüksek sıcaklıkta yıkama ve %99.9 sterilizasyon oranı sunuyor. Kurutma mekanizması, vakumun 5 dakika içinde etkili bir şekilde kurumasını sağlayarak bakterilerden koruyor.

Roborock A20 serisi vakum temizleyiciler, FlatReach teknolojisiyle satışta

Roborock A20 Pro modeli, daha verimli bir temizlik deneyimi için AI destekli çift yönlü güç yardımcılı tekerleklerle donatılmış. 635g tutma kapasitesine sahip olan bu modelin LED ışıkları, kullanıcıların tozu görmesine yardımcı oluyor. AI kir algılama mekanizması sayesinde vakum, daha derin temizlik için ayarları akıllıca ayarlayabiliyor. A20 ve A20 Pro modelleri, tam şarjla 40 dakika çalışma süresi sunan 4,000mAh pil kapasitesine sahip. A20 serisi, vakum temizleyicinin gücünü, su hacmini ve hızını kontrol etmek için entegre bir ekranla geliyor. Eşlik eden uygulama, ek komutlar ve yapılandırmalar sağlıyor.

Roborock A20 serisi vakum temizleyicilerin fiyatlandırması ve erişilebilirliği ile ilgili olarak, şu anda Çin’deki müşteriler tarafından ön sipariş verilebiliyor. Modeller, sırasıyla 2,499 yuan (351$) ve 2,999 yuan (422$) indirimli fiyatlarla sunuluyor. Her iki ürün için de gereken ön sipariş depozitosu 100 yuan (14$). Yeni Roborock A20 serisi vakum temizleyiciler için henüz küresel bir erişilebilirlik ve fiyatlandırma bilgisi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx